Разделени ли са Цеци Красимирова и съпругът й Биг Майк?
Малко повече от година след грандиозната сватба на Цеци Красимирова и Майкъл Струмейтис, двамата са разделени. Този слух плъзна в светските среди, а подозренията все повече се засилват.
Красимирова си е в България от няколко седмици насам. Запознати споделят, че имала проблеми, но не коментирала какви са, а когато я питали кога ще се връща в Испания, отговаряла, че засега няма намерение.
Не по малко съмнителни са и последните й постове в мрежата.
„Когато сме на дъното, поставени на колене от Пътя, който трябва да извървим и се опитваме отчаяно да се изправим – тогава получаваме най-трудните, критични и съществени уроци. В трудностите всички онези мимолетни срещи и фалшиви приятелства изчезват – време е за равносметка. Кой и защо остава до нас?“, намеква за раздяла Красимирова.
Към момента нито Цеци, нито Биг Майк са потвърдили категорично за раздяла. Близки до смуглата красавица разкриват, че двамата не са подписвали предбрачен договор и ако се разведат, Красимирова ще стане неприлично богата.
Прегледана: 10604
Коментарите са затворени.